Kurumsal

2004 YILINDAN BERİ DÖNEMİN ŞARTLARINA VE TERCİHLERİNE UYGUN KONUT PROJELERİ ÜRETEN GÜNDOĞAN İNŞAAT, ÖZELLİKLE GELİŞMEKTE OLAN YENİ YERLEŞİM BİRİMLERİNDE ÖNEMLİ PROJELERE İMZA ATMIŞTIR.

Gündoğan İnşaat "Kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak Konya’nın çeşitli bölgelerinde her biri farklı mimari anlayışa sahip, her birinde yeni bir yaşam biçimi sunan projeleri hayata geçirmiştir. 

Gerçekleştirecek olduğumuz projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam etmek.

Geleneksel aile değerlerini koruyarak projelerimizde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmak. 

Tüm bunlarla birlikte, sektöre her konuda öncülük eden bir kurum olmak hedeflerimizdir.

 

Misyonumuz; Değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, yenilikçi projeleri sahiplerine güvenle teslim etmektir. 

Sektörde kaliteli iş yaparak bilinir olmayı, çok reklam vererek bilinir olmaya tercih ediyoruz. Kaliteli iş hedefimizi; projelendirme, satış ve pazarlama, imalat, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek 
hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz. 

Projelerimizin tamamında yenilikçi ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz.

Bütün olarak bakıldığında bu duruşumuzun gereği olarak "güvenilir bir marka olmanın tek yolunun, eksiksiz ve gerçek bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak" olduğuna inanıyoruz.