Şehr-i Crystal’de anahtarlar teslim edildi

Gündoğan İnşaat tarafından yapımına başlanan ve teslim tarihinden önce inşaatı biten Şehr-i Crystal’de anahtarlar düzenlenen toplantıyla daire sahiplerine verildi. Toplantıda ev sahipleri adına temsili olarak daire sakinlerinden Yalçın Küçükbıyık ve Ahmet Kayaalp’e Gündoğan İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Gündoğan tarafından anahtarları teslim edildi.

Şehrin gürültüsünden uzakta ama bir o kadar da şehre yakın Şefik Caddesinde huzurlu bir yaşam ortamına kavuşan konut sahipleri, inşaatı tamamlanan dairelerde incelemelerde bulundu. Daire sahipleri Gündoğan inşaata tam not verdi.

Ev sahiplerini hayırlı olması dileyen Serdar Gündoğan, "Daire sahiplerimiz yeni evlerinde Gündoğan İnşaat güvencesiyle gönül rahatlığıyla oturacaklardır. Projemizde çocuk oyun alanları, basketbol sahası, spor parkı, kamelya oturma grupları gibi sosyal donatılar mevcuttur. Vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve güvene, bu süre zarfında desteklerini esirgemeyen ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Daire sahiplerimiz evlerinde sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir şekilde oturmalarını diliyorum. Devam eden ve kısa bir süre içerisinde başladığımız projelerimizi de kısa bir süre içerisinde tamamlayarak teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.

Daire sahiplerinden Ahmet Kayaalp eşi ve çocuklarıyla ile birlikte yapımı tamamlanan daireyi gezdi ve odaları tek tek inceledi. Daireyi kusursuz ve söz verildiği gibi eksiksiz teslim aldığını ifade ederek konuşmasına başlayan Kayaalp, "Evimize kısa bir süre içerisinde taşınarak sağlıklı ve mutluluk içerisinde oturmak istiyoruz. Site içerisinde çocukların güvenle çıkıp oynayacağı alanlar bile hazır. Aracımı da güvenli bir şekilde park edeceğim özel alanım bile planlanarak inşa edilmiş. Şehr-i Crystal’’in yapımında emeği geçen başta Gündoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mümtaz Gündoğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep ve Serdar Gündoğan beylere de sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Şehr-i Crystal’de çocuk oyun grubu, sosyal alan, kapalı otopark yer alıyor.