İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN İKİ BÜYÜK GÜCÜ BİRLEŞTİ

Kurulduğu günden beri Konya’da adından sıkça söz ettiren ve inşaat sektöründe öncü ve yenilikçi Firmalar Gündoğan ve Sude İnşaat 200 dairelik konut yapımı için güçlerini birleştirdi. Bugüne kadar ev almak isteyen binlerce aileyi ev sahibi yapan Gündoğan ve Sude İnşaat, yapılacak konutlar için gün saymaya başladı. 

Para kazanmayı ikinci plana atan ve şehir halkının isteklerini göz önünde bulundurarak, Konya’da farklı alanlarda kent mimarisine uygun mimarileri hayata geçiren Gündoğan ve Sude İnşaat, bugüne kadar başladığı projeleri gününde önce teslim etmiş, bunu yaparken de kalitelerinden asla ödün vermemişlerdir. 

Her geçen gün yeni projelerle kaliteli yaşam alanları üreterek Konyalılara hizmet etmeyi amaç edinen Gündoğan ve Sude İnşaat, güçlerini birleştirerek Konya’da ses getirecek bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. 

Gündoğan İnşaat Ofisinde bir araya gelen Mümtaz, Recep ve Serdar Gündoğan, Onur ve Fatih Suludere kardeşler, projenin detaylarını değerlendirdi. 

Gündoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Recep Gündoğan, "Gündoğan ve Sude İnşaat, aile değerlerini daima ön planda tutmuş ve bugüne kadar hayata geçirilen projelerde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmaya devam edeceğiz. Bizi takip edin” dedi.  

İnşaat sektöründe öncü ve yenilikçi firması olan Gündoğan ve Sude İnşaat, hayata geçirdiği projelerle daima müşterilerinin beğenisini kazandı. 200 dairelik projede şimdiye kadar hayata geçirdiği projelerden daha iyisini yapmayı hedefliyor.  Kaliteli işler üreten Gündoğan ve Sude İnşaat, projelendirmeden, satış ve pazarlamaya, imalattan, teslimata, teslim sonrasında ise garantiye ve son olarak müşterilerine sağladığı teknik destek hizmetleriyle müşterilerine destek vermeye devam etmektedir.