Ela sitesinde anahtarlar teslim edildi

Gündoğan İnşaat tarafın­dan yapımına kısa bir süre önce başlanan ve teslim tarihinden önce in­şaatı biten Ela Sitesinde anahtarlar düzenlenen programla daire sahip­lerine verildi. Gündoğan İn­şaat Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Gündoğan, ev sahipleri adına temsili olarak daire sakinlerinden Mehmet Yılmaz’a teslim etti.

840 metrekarelik arsa alanına sahip olan Ela sitesi’nde toplamda 10 daire bulunuyor. 155 metrekarelik dairelere sahip Ela sitesi’nde inşaatında çalışmalar sona erdi. Huzurlu bir yaşam ortamına kavuşan konut sahipleri, inşaatı tamamla­nan dairelerde yaşamın tadına vardılar. Daire sahipleri Gündoğan inşaata tam not verdi.

Ev sahiplerini hayırlı ol­ması dileyen Gündoğan İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Gün­doğan, "Daire sahiplerimiz yeni evlerinde Gündoğan İnşaat güvencesiyle gönül rahatlığıyla oturacaklar. Proje hakkında bilgi veren Serdar Gündoğan, "Depreme dayanıklı konut üretimi, bina dış cephe ısı yalıtımı, Katlar arası ses ve ısı yalıtımı, Görüntülü diafon sistemi, Uydu, D Smart, Digiturk yayınları tercihli alabilme alt yapısı, Her girişte 10’ar kişilik çift asansör, Bireysel ısıtma sistemi (yerden ısıtma)
Zemin doğaltaş kaplama (mermer ve granit), Merdiven boşluğu duvarları seramik kaplama yapılmıştır. Söz verdiğimiz ne varsa hepsini yaptık” dedi.

Serdar Gündoğan, "Vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve güvene, bu süre zarfında desteklerini esirgemeyen ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Daire sahiplerimiz evlerinde sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir şekilde oturmalarını diliyorum. Devam eden ve kısa bir süre içerisinde başladığımız projelerimizi de kısa bir süre içerisinde tamamlayarak teslim et­meyi planlıyoruz” diye konuştu.


Daire sahiplerinden 63 yaşındaki Mehmet Yılmaz, daireyi kusursuz ve söz ver­ildiği gibi eksiksiz teslim aldığını ifade etti. Yılmaz, "Evimize kısa bir süre içerisinde taşınarak sağlıklı ve mut­luluk içerisinde oturmak istiyoruz. Aracımı da güvenli bir şekilde park edeceğim. Ela sitesinin yapımında emeği geçen başta Gündoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Recep Gündoğan, Başkan Yardımcısı Mümtaz Gündoğan ve Serdar Gündoğan beylere de sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

3+1 daire olarak inşa edilen Ela sitesinde, daire girişleri çelik kapı, antrede sürgü kapak aynalı vestiyer, daire içi kısmi asma tavan uygulaması, ahşap görünümlü PVC pencere sistemleri, mutfak dolabı membran parlak kapak, Banyoda Duşa kabin, Hilton lavabo, Asma tavan, taban laminant parke (8mm), mutfak tezgahı granit mutfakta 3’lü ankastre set, iç kapılar PVC Mdf Pres kapı, iç duvarlar 3D Duvar ve duvar kağıdı, armatörler aç kapa sistemi kullanıldı.