Dev proje için güçlerini birleştirdiler

Konya’da bugüne kadar binlerce konut üreten Gündoğan İnşaat ile Sude İnşaat, 200 dairelik yeni proje için güçlerini birleştirdi. Binlerce aileyi ev sahibi yapan her iki firma Selçuklu bölgesinde yapılacak konutlar için gün saymaya başladı. 

Firma yetkilileri Recep Gündoğan ile Onur Suludere "Para kazanmayı ikinci plana atan ve şehir halkının isteklerini göz önünde bulundurarak, Konya’da farklı alanlarda kent mimarisine uygun mimarileri hayata geçiren Gündoğan ve Sude İnşaat, bugüne kadar başladığı projeleri gününde önce teslim etmiş, bunu yaparken de kalitelerinden asla ödün vermemişlerdir. Her geçen gün yeni projelerle kaliteli yaşam alanları üreterek Konyalılara hizmet etmeyi amaç edinen Gündoğan ve Sude İnşaat, güçlerini birleştirerek Konya’da ses getirecek bir projeye imza atmaya hazırlanıyor" dedi.

Gündoğan İnşaat Ofisinde bir araya gelen Mümtaz, Recep ve Serdar Gündoğan ile Onur ve Fatih Suludere kardeşler, projenin detaylarını değerlendirdi. 

Gündoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Recep Gündoğan, "Modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmaya devam edeceğiz. Bizi takip edin" dedi.  

Her iki firmanın yetkilileri "Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz projelerle daima müşterilerimizin beğenisini kazandık. 200 dairelik projede şimdiye kadar tamamladığımız projelerden daha iyisini yapmayı hedefliyoruz.  Kaliteli işler üreten Gündoğan ve Sude İnşaat firmaları projelendirmeden, satış ve pazarlamaya, imalattan teslimata, teslim sonrasında ise garantiye ve son olarak müşterilerimize sağladığımız teknik destek hizmetlere kadar Konyalılara en iyisini sunmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştular.